تبلیغات
آسمان - افزایش کلاس های آموزش رقص در تهران
آسمان
مطالب جنسی و زناشویی

آرشیو موضوعی

آرشیو

Powered by WebGozar

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

افزایش کلاس های آموزش رقص در تهران


 صدای بلند موسیقی در فضای داخل و خارج سالن در حال پخش شدن است؛ منشی ورزشگاه با اشاره مربی CD ،موسیقی را عوض می‌كند و صدای تند موسیقی خارجی طنین انداز می‌شود.

به گزارش تماشاگران به نقل از فارس، افزایش چشمگیر كلاس‌های رقص كه بدون مجوز در باشگاههای ورزشی برگزار می شود علاوه بر نمایش ضعف نهادهای نظارتی در برگزاری این كلاسهای غیر قانونی ، حكایت از وضعیت فرهنگی جامعه در بالا بردن تقاضا برای برگزاری چنین كلاسهایی دارد.

در و دیوار ورزشگاه پوشیده شده از آینه های قدی بلند است و همین امر تعداد ورزشكاران داخل سالن را چند برابر نشان می‌دهد.


صدای بلند موسیقی در فضای داخل و خارج سالن در حال پخش شدن است.


منشی ورزشگاه با اشاره مربی CD ،موسیقی را عوض می‌كند و صدای تند موسیقی خارجی طنین انداز می‌شود.


فریاد و شادی ورزشكاران در داخل سالن، وسوسه‌ات می‌كند كه به داخل نگاهی بیندازی اما اجازه داخل شدن به سالن را نداری مگر در صورتی كه در كلاس ثبت نام كرده باشی.


از خانم منشی در مورد كلاس‌های موجود در ورزشگاه سوال می‌پرسم‌؛‌دختر جوانی كه نقش منشی را بر عهده دارد از انواع كلاس‌هایی همچون ایروبیك ، تكواندو، ژیمناستیك ، كار با دستگاه و ... نام می‌برد و برای هر رشته ورزشی نام مربی كه علی الظاهر مشهور نیز بود، می‌برد.

 تماشاگران را ببینید و لذت ببرید| www.tamashagaran.ir | برای تمام سنین و سلیقه ها...كلیك كنید تا باور كنید


اما وقتی از هویت كلاسی كه در حال حاضر برپاست جویا می‌شوم ، منشی آن كلاس را "آموزش حركات موزون " یا همان رقص می‌نامد و وقتی تعجب من را در قیافه‌ام می‌خواند شروع به توضیح دادن می‌كند: "مربی این كلاس فارغ التحصیل دنس باله از تركیه هستند اما به شیوه‌های دیگر هم مانند عربی، اسپانیایی، هیپ هاپ، تكنوو سنتی و ایرانی مسلط هستند. هنرجوها! نیز بسته به تمایلشون به یادگیری انواع متنوع سبك، در ساعات مختلف كلاس شركت می‌كنند. "


وقتی پیگیر مجوز این كلاس‌ها می‌شوم، منشی می‌گوید هیچ كلاس رقصی در ایران مجوز ندارد. هر چند وقت یكبار هم اداره اماكن در ورزشگاه را می‌بندد . البته ما تا به حال هم شانس داشتیم و هم پارتی كه تعطیل نشدیم.


اما مدیر باشگاه ورزشی در حوالی خیابان ولی عصر تهران با این نظر موافق نیست .او كه خود را یكی از مدیران ارشد یكی از فدراسیون‌های ورزشی معرفی می‌كند با خونسردی می گوید: من خودم از مسئولان اداره اماكن سوال كردم .گفتند ما می‌دانیم كه چه باشگاه‌هایی كلاس رقص دارند ولی تا وقتی كسی شكایت نكرده باشد كاری به كارشان نداریم.


اما مسئولین اداره اماكن عقیده متفاوتی دارند و اذعان می‌كنند اگر متوجه برگزاری كلاس‌های غیر قانونی در هر مكان عمومی و خصوصی بشویم ، آن كلاس را منحل و مجوز ان را باطل می كنیم.

 تماشاگران را ببینید و لذت ببرید| www.tamashagaran.ir | برای تمام سنین و سلیقه ها...كلیك كنید تا باور كنید


نكته قابل توجه اینجاست با اینكه مسئولین اداره اماكن تصریح می كنند كه با این كلاسها برخورد می‌كنند اما به راحتی در هر محله‌ای می‌توان یكی از همین كلاس‌ها را پیدا كرد كه یا از سهل انگاری این سازمان خبر می‌دهد و یا از بی اطلاعی آن. كه هر دو این عوامل، نقطه ضعفی بزرگ در عملكرد این سازمان است.


جهان نوشت؛ اما به نظر می رسد در این زمینه سازمان تربیت بدنی نیز دخیل باشد اما در پیگیری‌ها از این سازمان تنها مشخص شد كه سازمان تربیت بدنی بر فعالیت ورزشی باشگاهها نظارت دارد و در قبال عملكرد مربیان اموزشی كه حكم این سازمان را نیز داشته باشد، پاسخگو است.


پنهان كاری در برگزاری كلاسهای رقص، امكان تبلیغات از این كلاسها به صورت دهان به دهان تبلیغ می شود اما یكی از شركت كنندگان این كلاسها معتقد است نوع تبلیغات باشگاه نشان دهنده وجود چنین كلاسهایی است.مثلا در تبلیغ نوشته می شود ایروبیك و سه نقطه و بعد در كنار این سه نقطه یك طرح كوچك از فردی در حال برك زدن می كشند كه این نشانه ای از وجود كلاس رقص است.

 تماشاگران را ببینید و لذت ببرید| www.tamashagaran.ir | برای تمام سنین و سلیقه ها...كلیك كنید تا باور كنید


افزایش چشمگیر این كلاسها در نقاط مختلف تهران و تبلیغات گسترده آن در اینترنت حكایت از افزایش متقاضیانی دارد كه تمایل به شركت در این كلاسها را دارند.عده ای از متقاضیان صرف تناسب اندام و لاغری به این ورزشگاهها مراجعه می كنند اما غالب شركت كنندگان به جهت یادگیری رقص برای حضور در مجالس خاص همانند مهمانیها و عروسیها و... راغب به شركت در این كلاسها هستند.


در حال حاضر هزینه برگزاری كلاسهای رقص در تهران در مناطق مختلف متنوع و بین 15 تا 40 هزار تومان برای هر ماه در كلاسهای عمومی و تا 150 هزار تومان برای كلاسهای خصوصی است.


در هر حال فارغ از ضعف نظارتی نهادهای مسئول در برگزاری چنین كلاسهایی،ضعف فرهنگی در این زمینه نیز منجر به افزایش برگزاری مراسمات خاص در جامعه و به تبع گسترش و ترویج كلاسهای غیر قانونی رقص گردیده است.

m72etjegphhmie8q0aep.jpg

1 خود ارضایی و عوارض آن

2 رابطه ی میان عمر مردان و اسپرم

((((((جدید))))))

اهمیت لامسه در زندگی زناشویی. روابط جنسی در طول دوران بارداری خود ارضایی و عوارض آن چیست...؟ حکم شرعی استمناء(خود ارضایی)

آخرین پست ها

نظرسنجی

نویسندگان